Prorem-Z Sp.j. Zarządzanie Nieruchomościami

51-117 Wrocław, Paprotna 5

71 352... 61 92więcej

Twoja lokalizacja

zmień lokalizację

   

  • Street View
  • Mapa

Opis działalności

Spółka istnieje na rynku nieruchomości od ponad dziesięciu lat. Podstawową działalnością Spólki jest zarządzanie nieruchomościami mieszkalnymi w mieście Wrocławiu i okolicznych miejscowościach. Osoby funkcyjne w Spółce to doświadczeni fachowcy z ponad trzydziestoletnią praktyką w zarządzaniu nieruchomościami mieszkalnymi, wykształceniem prawniczym i budowlaym.

Spólka zarządza obecnie  nieruchomościami mieszkalnymi na terenie Wrocławia i Kątów Wrocławskich. Zarządzane budynki pochodzą z zasobów Gminnych jak i Skarbu Państwa (wojska). Zarządzamy budynkami mieszkalnymi zarówno małych wspólnot mieszkaniowych (do siedmiu lokali) jak i budynkami posiadającymi około 100 lokali. Są to budynki o bardzo zróżnicowanej technologii - zarówno z okresu lat 20-tych jak i wielkij płyty, a tkże współczenej technologii budownictwa.

Zakres naszych usług obejmuje kompleksowe zarządzanie nieruchomością wspólnoty mieszkaniowej (techniczne utrzymanie nieruchomości, zabezpiecznie sanitarne i prządkowe, obsługę prawną oraz płną obsługę ekonomiczną, finnsową i księgową).

 W ramach zarządzania zapewniamy kompleksową obsługę kredytową wraz z dotacją budżetową przy realizowaniu dużych remontów oraz wykonywaniu tzw termomodernizacji (w tym ocieplenia i modernizacji ogrzewania). W praktyce wszystkie zarządzane przez nas budynki mieszkalne są w okresie od dwóch do pięciu lat sprawowania zarządu ocieplone z udziałem dotacji budżetowej Państwa. Obsługę kredytu i  prcedury związane z taką inwestycją prowadzimy bez dodatkowych wynagrodzeń w ramach ustalonej w umownie stawki wynagrodzenia za zarządzanie.

Ewidencję finansowo księgową prowadzimy w specjalistycznym oprogramowaniu finansowo księgowym i ewidencyjnym wspólnot mieszkaniwych firmy THB Systemy Informatyczne. Program komputerowy zabezpiecza bardzo przejżyste ewidencjonowanie i rozliczanie finansowe oraz umożliwia zrózniconowanie rozrachunków według potrzeb poszczególnych wspólnot mieszkaniowych.

 

 

     

 

Kontakt

51-117 Wrocław,
Paprotna 5

71 352... 61 92więcej

Wyślij wiadomość

Proszę podać treść wiadomości

Błędnie wypełniony adres

Nieprawidłowy telefon

Administratorem danych osobowych jest NNV AG i Ogłoszeniodawca.
Twoje uprawnienia.

  kod bezpieczeństwa

Twoja wiadomość została wysłana.

Wystąpił bład podczas wysyłania wiadomości. Spróbuj ponownie później.

Ok


Godziny otwarcia: już zamknięte

  • Pn
  • Wt
  • Śr
  • Czw
  • Pt
  • So
  • Nd